אודות החברה

אודות החברה

מזה למעלה מ-50 שנה, מספקת טכנו עד פתרונות איטום ליישומים תעשייתיים לאלפי לקוחות. פתרונות אלה כוללים אורינגים, אטמי תמיכה (Back-up Rings), איקסרינגים (X-Rings), חוטי אורינגים, דיסקיות אטימה ואטמים סטנדרטיים אחרים. טכנו עד מספקת ללקוחות אטמים, דיאפרגמות, וחלקי מתכת בשילוב עם גומי בהתאמה אישית ללקוח.

לטכנו עד גמישות לבחירה בין ייצור מקומי של מוצרים במפעל שלנו בדרום הארץ, ובין מיקור חוץ למוצרים מהמגוון הרחב של השותפים שלנו בכל רחבי העולם.

טכנו עד היא הנציגה הבלעדית המורשית והמוסמכת של חברות מובילות בארה"ב, איטליה, גרמניה, בריטניה, טאיוואן, סין ומדינות אחרות ברחבי העולם. רשת בינלאומית זו של שותפים ויצרנים בעלי שם מאפשרת לנו להציע מוצרים באיכות מעולה במחירים תחרותיים. המשמעות היא שטכנו עד יכולה להוציא כמעט כל מוצר בתחום, חריג או ייחודי ככל שיהיה, למשלוח מהיר ברחבי המדינה ובחו"ל.

טכנו עד מחזיקה מלאי נרחב של חלקים סטנדרטיים ולא סטנדרטיים, כולל אורינגים, דיאפרגמות, אטמים בצורות מיוחדות, ועוד. המחסן הממוחשב האוטומטי והמתקדם של טכנו עד מאפשר להחזיק מלאי ביטחון של חלקים סטנדרטיים ושאינם סטנדרטיים, כולל מוצרים מותאמים אישית, כדי לעמוד בזמני אספקה קצרים!

מחלקות ההנדסה והאיכות של טכנו עד מציעות ללקוחות שירותי תמיכה, ויש להן את המומחיות, המסירות והניסיון הדרושים כדי לעזור ללקוחות שלנו לפתח אטמים מיוחדים. משלב התכנון, לייצור ולבחירת הפתרון הנכון – ההבנה העמוקה שלנו בחומרים והניסיון העשיר שלנו בתחום יספקו את התמיכה שאתם צריכים.

טכנו עד מציעה שנים רבות של ניסיון בעבודה עם אלסטומרים ללקוחות שצריכים רכיב גומי מיוחד המיוצר לפי מפרט. הידע הנרחב שלנו בסוגי חומרי הגומי השונים, מאפשר לחברה לייעץ בבחירת החומר המתאים ביותר, פיתוח אפשרויות עיצוב ותוכניות ייצור שונות, ועזרה ללקוחות בתהליך כולו, מאב-טיפוס ועד לייצור סדרתי. אנו בטכנו עד מתגאים ביכולת שלנו להבין את צורכי הלקוחות ולהציע את הפתרון המעשי והמתאים ביותר.

רבים מהאטמים של טכנו עד התחילו את דרכם במחלקת ההנדסה הפעילה במיוחד של החברה, ופותחו לפי מפרט בשיתוף פעולה ותיאום עם הלקוחות. נוכל תמיד לספק כמה דוגמאות שנדרש כדי לייצר רכיב שיענה על הדרישות המדויקות של הלקוח. למידע נוסף, בקשו את דפי הנתונים הטכניים של טכנו עד.

טכנו עד - הכתובת שלך למוצרי גומי לאטימה
פנה אלינו

תישארו מחוברים

הצטרף לבלוג ולניוזלטר שלנו

    קראתי ואני מסכים לטכנועדמדיניות הפרטיות

    מזל טוב, אתה מחובר
    בדוק את הדוא"ל שלך כדי לאשר את המנוי שלך

    פססט .. היי!
    ניתן לחפש מוצרים כאן